Kilka słów

O mnie

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłam studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Jestem również absolwentką studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
w zakresie nauk ekonomicznych – dyscyplina nauki o zarządzaniu, ponadto absolwentką rocznego podyplomowego studium menedżerskiego w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz rocznych podyplomowych studiów polskiego i europejskiego prawa spółek w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jestem również założycielką kancelarii prawnej Kułakowska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.Kom. w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie spółek i prawie gospodarczym.

W trakcie ostatnich kilkunastu lat swojej praktyki zawodowej zajmowałam się przede wszystkim obsługą prawną spółek, głównie spółek z o.o. W oparciu o zdobytą wiedzę, doświadczenie prawne oraz biznesowe doradzam w bieżącej działalności spółek oraz pomagam w funkcjonowaniu spółek od ich założenia, poprzez procesy reorganizacji, jak i ich likwidację. Wspieram zarządy spółek, a także wspólników, akcjonariuszy, rady nadzorcze, prokurentów oraz obsługę księgowo-kadrową spółek. Reprezentuję klientów w sporach sądowych i pozasądowych. W ramach kancelarii zapraszam do współpracy ekspertów w swojej dziedzinie. Współpracuję ze spółkami z całej Polski, głównie w ramach obsługi zdalnej.

Na prowadzonych przeze mnie blogach można znaleźć mnóstwo pomocnych wpisów, a także bezpłatnych wzorów. Jeśli więc rozważasz skorzystanie z mojego wsparcia to zapraszam do kontaktu mailowego aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl. Ze względu na ilość zobowiązań zawodowych preferuję kontakt mailowy. Odpowiadam na każdego maila w ciągu 24h.

Bezpłatnie i niezobowiązująco dokonam wyceny.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji

Pozdrawiam Was serdecznie!
Radca prawny Aneta Kułakowska